Cenník elektronického obchodu

( Cenník tovarových položiek nájdete na www.shop.market.sk, pre veľkoobchod ponúkame 10-20% zľavu z ceny podľa objemu objednávky)
Ponúkame viac násobné riešenie el - obchodu:
 
Market.sk Lite
  hosting domény 3. rádu napr. www.mojafirma.market.sk 
  FTP priestor 50MB
  maximálne množstvo položiek v obchode: 1000
  technická podpora: e-mail
  množstvo e-mailových adries v doméne market.sk: 1                                                                        po celú dobu spolupráce zdarma reklamný priestor na doméne "www.old.market.sk"
  mesačný poplatok 300,- Sk ( pri platbe na rok dopredu 3000,-Sk ) 
  objednanie shop@market.sk  

market.sk  Full
  plnohodnotný hosting domény 2. rádu, napr. www.mojafirma.sk alebo www.mojafirma.market.sk
  automatické vytvorenie domény 3. rádu s prednastaveným obchodom napr. eshop.mojafirma.sk
  FTP priestor 500MB (kompletný FTP prístup)
  maximálne množstvo položiek v obchode: bez obmedzenia
  technická podpora: e-mail, mobilný telefón
  množstvo e-mailových adries v doméne : 20                                                                                                                                                                                         

  po celú dobu spolupráce zdarma reklamný priestor na doméne "www.old.market.sk"                                                         registrácia domény napr. www.mojafirma.sk v prvom roku úplne zadarmo
  mesačný poplatok v prvom roku 600,-Sk mesačne, po roku 300,-Sk mesačne
  objednanie shop@market.sk

  možnosť navrhnutia a inštalácie celého web projektu. 
Obľuba nakupovania cez internet stále stúpa. Výhodou je neobmedzená otváracia doba, pohodlie výberu tovaru z domu alebo zamestnania, možnosť sledovať stav svojej objednávky a v poslednom rade aj bežná prax poskytovania zliav. Menšou nevýhodou je nemožnosť si tovar tzv. "chytiť", ktorá je však riešená zákonnou povinnosťou predávajúceho vziať takto predaný tovar späť do siedmych dní a bez udania dôvodu.
My Vám ponúkame lacné, ale pritom plne funkčné riešenia. Objednať si u nás môžete buď len ich grafické a programátorské prispôsobenie, naplnenie základnými textami a inštaláciou alebo taktiež pravidelnú správu a údržbu programu či dokonca naplnenie dátami a ich pravidelnú aktualizáciu.

Ceny za realizáciu komplexného internetového obchodu - jednorázové poplatky
shop

Základná cena - výroba designu a štruktúry obchodu, konfigurácia obchodu.
Základná cena platí v prípade, že zákazník nebude požadovať modifikáciu stávajúceho funkčného stavu. Pri individuálnych požiadavkách zákazníka sa cena navŕši o práce, ktoré účtujeme zmluvnou cenou. ( v prípade grafickej náročnosti + 3000,-Sk až 8000,-Sk)

3200 Sk*

Doporučené služby súvisiace s inštaláciou a prevádzkou internetového obchodu:

Naplnenie obchodu tovarom

Vrátane fotografovania tovaru, za jednu položku

40 Sk*

Vrátane zverejnenia dodanej fotografie tovaru, za jednu položku

30 Sk*

bez zverejnenia fotografie tovaru, za jednu položku

25 Sk*

Inštalácia na server zákazníka alebo na prenajatý server

1350 Sk*

Zaškolenie obsluhy pre správu tovaru, skladu, objednávok, faktúr (max. rozsah 10 hodín)

2500 Sk*

Možnosť získania zdrojových súborov Oscommerce. Cena je stanovená za službu pridanej hodnoty, nie ako za produkt samotný. Jedna sa o lokalizované produkty. ( bez podpory na inštaláciu)
1000 Sk *
Možnosť získania zdrojových súborov stále vyvíjanej a upravovanej verzie  XTcommerce „ver 3.02“ Cena je stanovená za službu pridanej hodnoty, nie ako za produkt samotný. Jedna sa o lokalizované produkty. ( bez podpory na inštaláciu)
500 Sk *

Odborná administrácia obchodu a odborná podpora (netýka sa správy katalógu výrobkov), za mesiac

1300 Sk*

*Všetky ceny sú vrátane DPH a sú orientačné. Konečné ceny môžu byť dohodnuté aj nižšie, aj vyššie, záleží to na nárokoch zákazníka na grafickú úroveň, náročnosti dokumentácie výrobkov, výrobe ďalších modulov a na ďalších faktoroch.

 Inštalácia a nastavenie e Platieb... VUB, Tatrabanka, ČSOB...

Katalóg služieb a orientačná cenová ponuka v oblasti počítačových sietí ( okres Prešov )


Rozvody LAN

Orient. cena s DPH

Rozvody predpokladáme pokladať svojpomocne pod našim vedením. Uvedená cena je za návrh rozvodu siete a konzultácie prác na jeden meter dĺžky rozvodu LAN. Nie je zahrnutá cena materiálu.

85 Sk / m

Príklad: Svojpomocne bude rozvedená sieť obsahujúca 10 počítačov a 1 server. Celková dĺžka LAN je 50 m. Za organizáciu rozvodov svojpomocne nám zaplatíte 4250 Sk (50 x 85 Sk). K tomu musíte pripočítať náklady za materiál asi 5400 Sk (krabice, vodič, lišty, konektory). Celkové náklady na rozvod 9650 Sk. Za tú istú službu zaplatíte odbornej inštalačnej firme 1300 Sk/m, teda 65.000 Sk, vrátane materiálu.

Sieťové aktívne prvky

Orient. cena s DPH

Inštalácia aktívneho sieťového prvku (HUB, SWITCH)

od 500 Sk / prvok

Príklad: Do siete bude zabudovaný 16 portový HUB. Práca 500 Sk, materiál 2500 Sk, celkom 3000 Sk.

Výber a inštalácia sieťového servera

Orient. cena s DPH

Hardwarový návrh - prednákupná konfigurácia servera

500 Sk

Zabudovanie - fyzické pripojenie servera do siete

500 Sk

Inštalácia OS Linux a základných služieb siete (webový server, PHP server, MySQL server, FTP služba, zdieľanie diskového priestoru)

5000 Sk

Poštová služba pre interné e-maily. V prípade on-line alebo aspoň vytáčaného pripojenia LAN k internetu bude služba funkčná aj pre externé e-maily.

1225 Sk

Inštalácia a sprevádzkovanie ďalšej služby servera, nespadajúcej do základnej ponuky ani do vyše vymenovaných služieb, podľa náročnosti

od 1225 Sk

Príklad: Pokiaľ bude realizovaná inštalácia sieťového servera podľa základnej ponuky (návrh, zabudovanie, OS Linux a základné služby), zaplatíte nám 7125 Sk.

Zasieťovanie klientských počítačov

Orient. cena s DPH

Zasieťovanie klientských počítačov (počítačov jednotlivých pracovníkov), ktoré budú mať prístup do spoločnej LAN.

500 Sk / PC

Príklad: Ak bude realizovaná služba pre 10 PC, zaplatíte nám5000 Sk.

Inštalácia zdieľaných periférií siete

Orient. cena s DPH

Inštalácia zdieľanej periférie siete (tlačiareň, scanner, fax, ZIP mechanika, CD-ROM, a iné), pripojenie periférie do siete

725 Sk / periférie

Príklad: Ak bude pripojených 5 zdieľaných periférií, zaplatíte nám 3625 Sk.

 

Za celé vybudovanie siete nám zaplatíte18550 Sk, za materiál 6900 Sk (bez klientskych PC, periférií a servera), celkom 25450 Sk.

 

Služby rozširujúce LAN

 

Rozhranie medzi internou a externou sieťou

Orient. cena s DPH

Router pod OS Linux

2450 Sk

Pripojenie a uvedenie do prevádzky modemu pre LAN

2450 Sk

Príklad: Vybudovanie prístupu k vonkajšej sieti zo všetkých počítačov v LAN, využitie pre funkčnosť externých e-mailov prístupných z celej LAN. Zaplatíte 3.000 Sk.

Fax, príjem - odosielanie

Orient. cena s DPH

Uvedenie do prevádzky faxu pod OS Linux prístupného z celej LAN. Táto služba je podmienená objednaním aj pripojenie modemu

8100 Sk

 

Iné, vyše neuvedené služby LAN

 

Iné práce dohodou, približná cena

250 Sk / hod.

Poznámka: Všetky uvedené ceny sú vrátane DPH a sú orientačné. Konečné ceny môžu byť dohodnuté aj nižšie, aj vyššie, záleží to na odklonu od štandardnej inštalácie.

--------------------------

Prvým článkom zriadenia vlastného e-shopu je zabezpečenie, resp. výber vhodnej aplikácie. Ak ste sa rozhodli zriadiť si e-shop (či už ako doplnok kamenného obchodu alebo ako samostatnú formu podnikania) máte na výber 4 možnosti:
1. Prenájom vytvorenej aplikácie (e-shopu u nás)
2. Kúpu hotového e-shopu a prevádzka na hosťovanom alebo vlastnom serveri.  
3. Vytvorenie si (naprogramovanie) vlastného e-shopu
4. Využitie aplikácie e-shopu, ktoré sú pri dodržaní licenčných podmienok k dispozícii zadarmo


Pre bežného obchodníka, ktorý nemá skúsenosti s programovaním webových aplikácií, patrí medzi najprijateľnejšia forma prenájmu, resp. kúpy hotového riešenia.
1. Prenájom je najľahšia voľba. Nepotrebujeme platiť za hosting stránky, správu, konfigurácie servera.
2. Aplikácia na kľúč - nepotrebujete žiadne programovacie skúsenosti a schopnosti o zriadenie sa postará predajca, resp. prenajímateľ aplikácie.
3. Musíme byť zruční a máme to skoro zadarmo. UŹ len platiť poplatky za hosťovanie.

4. Rovnaké ako tretia možnosť.
Nedôvera k platbám.

Obmedzením pre e-biznis je nedôvera spotrebiteľov k finančným transakciám cez internet. Služby internet bankingu alebo platobných systémov typu Tatrapay a Sporopay využíva iba tretina zákazníkov on-line predajcov.
Kreditné karty nie sú na Slovensku také rozšírené ako v západnej Európe či USA, preto väčšina obchodníkov túto formu úhrady nepodporuje. Neochotu Slovákov platiť cez internet pripisujú obchodníci všeobecnej nedôvere k finančným on-line transakciám.
Navyše, ľudia podľa nich nechcú platiť za tovar vopred. V drtivej väčšine prípadov sa tak rozhodnú až po jednom či viacerých nákupoch na dobierku.
"Ak zákazníci zistia, že firma je dôveryhodná a spoľahlivá, súhlasia aj s bankovým prevodom. Najobľúbenejšími ostávajú platby v hotovosti - po doručení tovaru dobierkou alebo kuriérskou službou.

Ťažké presviedčanie.
Ak má predajca na účte peniaze predtým, ako tovar vyexpeduje, znižuje riziko podnikania. Ide zároveň o prejav dôvery zákazníka.
A tá sa získava ťažko. Snažíme sa zvýšiť podiel platieb cez banku zvýhodňovaním tohto spôsobu úhrady.

V USA a Nemecku sa spotrebitelia internetových nákupov neboja
Maloobchodný predaj tovaru cez internet rastie na celom svete. Ešte pred šiestimi rokmi americkí spotrebitelia minuli on-line nakupovaním iba dve miliardy dolárov. Vlani to už bolo 140 miliárd dolárov, čo predstavuje 4,6 percenta celkového maloobchodu v USA. Podľa každoročných prieskumov analytických agentúr by Američania do konca tohto roku mali on-line nakúpiť tovar za viac ako 170 miliárd dolárov.
Zvýšený rast predaja analytici očakávajú pri počítačovom hardvéri a softvéri, vstupenkách na športové či kultúrne podujatia, knihách a spotrebnej elektronike. Tržby on-line obchodov rastú aj krajinách Európskej únie. Spoločnosť Gfk zverejnila prieskum, podľa ktorého nakupuje cez internet vyše 40 percent Nemcov. Podľa Nemeckého spolkového zväzu zásielkového obchodu sa vlani tržby z on-line predaja vyšplhali k hranici 5 miliárd eur. V roku 2001 to bola len jedna miliarda.

2Kontaktujte nás
shopVsup do nášho shopu
1Vráť sa na úvodnú web stránku

 

Reklama

Reklamno, propagačné predmety-suveniry SLOVAKIA
Ručná výroba keramiky, presnejšie suvenírov z pálenej hliny a ďalších tradičných prírodných materiálov.

Aj tu môže byť Vaša upútavka na tovar alebo služby
Doprajte svojej firme prestýžnu web reklamu na prestýžnej doméne
www.old.market.sk

Sponzorované miesto pre neziskovú organizáciu
Budte prvý, a doprajte si sen "web reklami" na prestýžnej dómene
www.old.market.sk

Reklama v časopise marketSK
Inzerujte v novinach ktoré zdarma dostavajú Vśetky velké firmy na Slovensku.

Ponuka

 

Ručný označovač cien dvojradový, je určený pre označovanie cien do obchodných prevádzok

Vhodné na značenie cien v Sk aj v EUR + písmená. Ručný označovač cien dvojradový, je určený pre označovanie cien do obchodných prevádzok. Vhodné na značenie cien v Sk aj v EUR.  Obe riadky sú číselné + označenie Sk, EUR.

 

 

 

Sada 2 SIM 1 je zariadenie, pomocou ktorého môžete vložiť až dve SIM karty do jedného telefónu

Môžete tak ľahko z Vášho telefónu spraviť telefón pre dve SIM karty. Okrem toho Vám 2 SIM 1 karta umožní i manipulovať s týmito dvomi SIM kartami, čo napríklad znamená, že dovolí používateľovi prepínať medzi dvomi číslami alebo mobilnými sieťami.

 

 

Plazmová lampa s modrým efektom - plazma 508a MAXI guľa

Plazmová lampa so super veľkou sklenenou guľou. Vo vnútornej časti sa neustále prejavuje plazmová aura – efekt je veľmi príjemný na relaxáciu, a po jej dotknutí sa hneď plazmové svetlo začne meniť, jedná sa o veľmi neobvyklý efekt ktorý riadite len vy pohybom rúk...
Celková výška lampy je 29cm.

 

Rádio FM vysielač v digitálnej HI-FI stereo kvalite.

MP3-MP4 Vytvorte si svoje vlastne rádio a vysielajte v digitálnej HI-FI stereo kvalite.
FM Transmitter Digital STEREO Vám hudbu z MP3 prehrávača prenesie vzduchom do Vášho autorádia.
Dané zariadenie prenáša z Vášho MP3 prehrávača alebo počítača stereo hudbu do Vášho autorádia, alebo prijímača doma v byte a to v stereo kvalite.

 

Termostat AURATON 2020, programovateľný termostat s rozlíšením 0,25°C

NOVINKA !!!   Meranie teploty s rozlíšením 0,25°C, samostatné programovanie soboty a nedele, osem teplotných úrovní, počítadlo prevádzkových hodín kotla, programovateľná hysterézia, econo časovač, temperovací režim, krok programovania času je 1 minúta.

 

Detektor na odhalenie bezdôtových kamier a ploštíc AJ-01CD

Detektor ktorý vám pomôže odhaliť skryté sledovacie zariadenia ako napríklad bezdrôtové kamery prípadne ploštice. Zariadenie je miniatúrnych rozmerov a dá sa nosiť ako kľúčenka. Spoľahlivo detekuje frekvencie od 900MHz do 2400MHz. Výrobok je vhodným darčekom a prestíž v odhaľovaní frekvenčného žiarenia v miestnosti.a.

 

Bezdrôtová miniatúrna farebná kamera AJ-007S

AJ-007S je špionážna kamera s PINHOLE objektívom ktorý má priemer len 2mm tým pádom sa výborne uplatní napríklad na sledovanie rôznych priestorov cez malý otvor. Rozmery tejto kamery sú 2x2x2 cm.

 

Rádiostanica Alinnco DJ-S45CQ. Vysialcí dosah až 20km

Novinka medzi PMR/LPD rádiostanicami, uvedená na trh v máji 2006. Prevádzka rádiostanice je bez poplatkov a zvláštnych licencií.

 

 

Ponuka

Ponuka do vypredania slov !!! Máte záujem o doménu III rádu www.firma.market.sk ???

Nedajte sa predbehnúť ! Nutné zaslanie kópie živno-listu a doména zhodná z Vašou firmou je Vaša.

Píšte na mail@market.sk

www.Mercury.market.sk
www.tesco.market.sk
www.nieco.market.sk
ALEBO ?
www.Super.market.sk
www.shop.market.sk
www.Wan.market.sk
www.Art.market.sk
www.Drogeria.market.sk
 
 
Copyright © 2oo7 Market.sk | All right reserved | valid XHTML 1.0, css2 | pagerank 4 | Sitening 90