Hľadáme grafického web investora – dizajnéra ...

Radi by sme využili veľký potenciál domény Market.sk a ponúkli zákazníkom komplexné služby ohľadom obchodu a vytvárania nových web stránok. Ja už sám na tento obsiahli zámer nestačím a hľadám schopného web investora -  programátora.

To znamená, že hľadáme takzvaného, grafického web investora – dizajnéra  na portál www.old.market.sk , ktorý rád získa nove zákazky pre seba a pomôže vybudovať tento portál.
Je nutné komplexne prepracovať a zdokonaliť vkladanie článkov a tovaru s priamym prepojením na shop ( s možnosťou prepojenia obchodu s účtovným programom Money S3 – knižnice k dispozícii) . Prevedenie do XHTML / CSS, php 5.
( kurzové lístky, počasie, štatistiky prístupu, možnosť zverejnenia web stránky v Angličtine, Nemčine, Ruštine, Poľštine... )

Ak je to možné tak zachovať doterajší dizajn – grafiku, poprepájať reklamný priestor s jej centrálnym vkladaním.

Poprípade pridať jednotlivo flash efekty, ako aj premenlivý obsah ( ako je napr. na.  http://news.xinhuanet.com/photo/2007-01/07/content_5575976.htm dolné okno, je to spracované dosť zaujímavo, mení sa obsah odrazkov spolu s textom, no zároveň sa mení aj link na daný tovar. )
Shop by mal vedieť generovať všetky štandardné funkcie + generácia faktúr a predfaktúr v pdf, platobné moduly.
Ďalšie pridružené projekty by mali obsahovať projekty:
- registrácia web dizajnérov a web grafikov s možnosťou popísať svoje projekty, a zručnosti s možnosťou vyhľadávania, podľa ceny za prácu, náročnosti, či programovania s možnosťou náhľadu na ich projekty.
Zakazník si zadá, čo potrebuje vytvoriť, čo požaduje a kde to ma byť inštalovane svoje údaje a cenovú reláciu za koľko to chce. Poprípade budú mať uzavretú diskusiu navzájom a aj zo zákazníkom. Príde zákazka, všetci dostanú mail, kto ju prijme potvrdí to na webe a zákazka bude pridelená, ak sa uzavrie opäť to potvrdí na webe... .
Všetci náhodní hostia budú vidieť ponuky a dopyt, no osobné údaje a kontakt budú môcť vidieť a kontaktovať až po schválenom prihlásení ( vami a mnou )
Web dizajnéri budú zbierať body od zákazníkov – ich spokojnosť ... )

- registrácia firiem zaoberajúcim sa vývojom web dizajnu.
- registrácie ľudí a firiem pre príležitostné práce...
- registrácia obchodov na Slovensku z možnosťou vyhľadávania podľa určenia ( plus možnosť na popredné miesta vložiť sponzorované odkazy, poprípade vloženie aj malého náhľadu a loga jahoda.sk, demitra.net, eshopy.sk, i-shops.sk, kseft.sk nakupne-centrum.sk, ) S možnosťou importu XML súboru s tovarových položiek.
- partnersky program pre získavanie nových zákazníkov buď z predaja, alebo len po registrácii do shopu.

Projekty do budúcna:
- možnosť vyhľadávania domén všetkých úrovni s možnosťou ich registrácie a hosting.
- help program, kde užívateľ získa rôzne pomôcky ako sú napr. odstránenie mekčenov z vloženého textu, extraktor mail adries, jednorazový mail na deň, možnosť odosielania mailu na ľubovoľný mail anonymne, verejný proxy server ( ako je proxy.market.sk) .
- možnosť automatického objednania elektronického obchodu.
- ham portal pre ľahké vyhľadávanie a vkladanie skenerov, prijimačov.
- zábavný portál...
- mať možnosť sponzorovane obchody zahrnúť aj do grafického zobrazenia:
http://www.webdizajn.market.sk/1/
http://www.webdizajn.market.sk/2/
http://www.webdizajn.market.sk/3/
http://www.webdizajn.market.sk/6/
http://www.webdizajn.market.sk/8/

Pre nás je hlavná hlavná index web stránka s obsahom tovarových položiek a samotný shop, všetky ostatné projekty sme schopný ponúknuť ako odmenu za prácu.
V súčasnosti sa už teraz vyskytujú zákazky, no nie je to už náš obor ( väčšinou sa jedná o aplikácie oscommerce pre klientov, presúvame to na externistom.) No nestíhame obsiahnuť viac vecí naraz, ani tú korešpondenciu s nimi.
To znamená, že všetky zákazky po dobu x ( 5 ) rokov  pôjdu len pre Vás. Poprípade po celú dobu našej spolupráce, všetci zákazníci automaticky pôjdu na Vás, aj ich ďalšie požiadavky.
Uvítame dlhodobú spoluprácu. Hľadáme už len kvalitu, iného už máme dosť...
Web hostig máme na servery pipni.cz, a s hlavnou web stránkou sú prepojené ďalšie web stránky ako sú ... kde nie je vylúčené na základe vašej požiadavky aj prepožičanie určitej web stránky bezplatne.
Skúste nám napísať Vaše požiadavky, návrhy poprípade či súhlasíte s danou odmenou a či je vo vašich silách zvládnutie určitých projektov.
Market.sk mail@market.sk

--------------------------

Spolupracujte a zarábajte:
Jedná sa o veľmi zaujimavú činnosť, ktorá spája internet, obchod a sieťový marketing s možnosťou zaujímavých zárobkov, nakoľko prináša opakovaný, dlhodobý a rastúci príjem.

Zárobok je možný do budúcna veľmi zaujímavý. A čo je dôležité, dosť rýchlo sa dá dostať k atraktívnym zárobkom.

 • Pomocou tohto portálu, sa dá kupovať a predávať všetko čo sa len cez internet dá obchodovať. Ak získate spoločnosť, čo bude cez tento portál obchodovať, máte provízie za jeho nájdenie.
 • Už prvý mesiac spolupráce môžete zarobiť niekoľko tisíc, prípadne aj desiatok tisíc korún. Záleží od vás koľko spoločností a MP získate pre obchodovanie s produktmi všetkého druhu, ktoré je možné obchodovať na internete.

Výška provízií:
Pri získaní spoločnosti, ktorá bude následne predávať svoje produkty cez tento portál môžete podľa cenníka platného od 1. 6. 2004 zarábať následovne:
Pri získaní prvého zákazníka 20 % z  registračného poplatku Vám pripíšeme na Váš osobný účet.
Až 50 % z  registračného poplatku za zíslanie dalšich zákazníkov.
Firma pripravila pre aktívnych spolupracovníkov aj mimoriadne odmeny.

Okrem uvedeného hlavného príjmu je možný ďalší, za predaj ďalších služieb portálu (webhosting, reklama, tworba web stránok a pod.), ako i pravidelné percentá z obratu získanej spoločnosti, ktorý urobí predajom svojich produktov cez tento portál + medziprovízie za pomoc vami získaným zákazníkov.
Ak máte záujem spolupracovať napíšte nám svoje údaje, stručný životopis, poprípade hneď firmu ktorú ste získali pre predaj svojich výrobkov cez náš portál
www.old.market.sk  hotline@market.sk
 

Market.sk je projekt, ktorý umožňuje výhodné a jednoduché obchodovanie na internete všetkým podnikateľským subjektom. Pre bežných užívateľov ponúka široký sortiment produktov ľahko dostupných na jednom mieste - podobne ako v "kamennom Hypermarkete".

Market.sk využíva najnovšie poznatky z oblasti internetového obchodovania. Cieľom projektu je vybudovanie najväčšieho internetového obchodného centra na Slovensku či na východnej Európe.

 • Chcete, aby Vaša firma finančne nenáročným spôsobom zvýšila svoje zisky a obraty ?
 • Chcete pre svoje produkty alebo služby získať oveľa viac zákazníkov, ako máte doteraz ?
 • Chcete aby o Vás vedela celá republika, Európa a svet ?

Práve pre Vás je tu nový a jedinečný elektronický business portál Market.sk.
Primárnym cieľom internetového business portálu Market.sk  je sprostredkovanie obchodov zameraných na konečného spotrebiteľa (B2C = business-to-customer).
Pripravuje sa spustenie aj viacjazyčnej verzie - zatiaľ ide len o slovenskú verziu, samozrejme aj s možnosťou využitia pre firmy z Česka. Postupne pribudne angličtina, poľština, nemčina, a následne azbuka. Toto samozrejme ponúka používateľom široký záber smerovania svojich obchodných aktivít. ( Pomôžte z prekladom, zarobíte tiež )
Na portáli Market.sk môžete:

 • Portál ponúka firmám možnosť zriadiť si virtuálny maloobchod a veľkoobchod.
 • Užívateľ môže prehľadávať projekty ostatných spoločností, zadávať vlastné projekty, vytvárať ponuky k realizácii projektov, nakupovať služby a produkty a pod.
 • Ako užívateľ máte možnosť aj cez mobilný telefón (WAP) vyhľadávať, prehliadať si a taktiež objednávať ponúkané výrobky a služby.
 • Môžete vyhľadávať v rozsiahlej databáze firiem. 

Portál vám ponúka možnosť zriadiť si vlastný webhostingový účet

* Poznámka - V prípade, že Vaša firma neponúka konkrétny produkt za pevnú cenu, ale skôr služby, dodávky a realizácie rôznych projektov (napr. stavebné práce, projektovanie, účtovníctvo, dodávky materiálov, sprostredkovanie a pod.), kde je cena vecou vzájomnej dohody a váš "produkt" nie je vhodný na predaj v bežnom internetovom obchode, potom nebudete potrebovať software (offline správa obchodu), ale môžete priamo využívať reklamne plochy na portály www.old.market.sk

 

1. Všeobecné charakteristiky - Všeobecné obchodné podmienky:

 1. Všeobecné obchodné podmienky
  1. Všeobecné obchodné podmienky popisujú bežnú obchodnú spoluprácu medzi kupujúcim (dealer) a predávajúcim (distribútor).
  2. Všeobecné obchodné podmienky doplňujú dealerskú zmluvu uzatvorenú medzi dealerom a distribútorom.
  3. Všeobecné obchodné podmienky sú zverejnené na internetovej stránke distribútora (www.old.market.sk) a sú k dispozícii aj v sídle distribútora.
     
 2. Kontaktná adresa a pracovná doba distribútora
  Sídlo firmy a skladu: Market.sk,  
  Pracovná doba: Po-Pia: 10.00 do 18.00 hod.
    
 3. Dealer
  Dealerom sa môže stať každá fyzická alebo právnická osoba, ktorá spĺňa nasledujúce podmienky:
  1. je vlastníkom platného živnostenského listu s povolením činnosti "kúpa a predaj tovaru v rámci voľnej živnosti" resp. "kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja"
  2. podpis dealerskej zmluvy s distribútorom a jej zaslanie vo dvoch kópiách spoločne s úradne overenou kópiou Výpisu z obchodného registra, resp. overenou kópiou Živnostenského listu a osvedčením o dani (DIČ) distribútorovi. Úradne overené dokumenty nesmú byť staršie ako tri mesiace.
     
 4. Dealerská zmluva
  Rámcová kúpna zmluva definuje základné podmienky spolupráce medzi dealerom a distribútorom. Táto zmluva je dopĺňaná aktuálnymi Všeobecnými obchodnými podmienkami, ktoré má distribútor právo meniť bez súhlasu dealera. Vyplnenú zmluvu prosíme zaslať na našu adresu v dvoch origináloch spolu s kópiou výpisu z OR, alebo Živnostenského listu. Registrovať môže iba konateľ firmy a pokiaľ nie je konateľ, je potrebné dodať notárom overené splnomocnenie. Po podpise naším štatutárnym zástupcom Vám jeden originál zmluvy zašleme naspäť a zaregistrujeme Vas do nášho systému. Po tejto registrácii sa môžete už registrovať na našej www stránke ako nový u žívateľ s prístupom na dealerské informácie (cenníky, atď.). Registráciu dealerských zmlúv do nášho systému zabezpečuje sl. Veronika Zajoncová,
 5. 0903  040 562, email: hotline@market.sk
   
 6. Kontaktné podmienky u distribútora
  O obchodné záležitosti dealera sa stará primárny kontakt, ktorý je dealerovi pridelený. Ak potrebuje, môže dealer kontaktovať aj špecializované obchodné jednotky distribútora.
  Finančné záležitosti dealera má v kompetencii finančné oddelenie - kredit kontroling distribútora.
  Chybné zásielky a reklamácie dealera preveruje a rieši oddelenie logistiky - RMA.
    
 7. Dealerské ceny
  Dealerské ceny sú aktuálne ceny pre dealera. Tieto ceny sú zverejňované pravidelne na internetovej stránke distribútora. Ceny zodpovedajú aktuálnym nákupným podmienkam distribútora, skladovej situácii a rozsahu obchodnej spolupráce s dealerom. Distribútor si vyhradzuje právo na zmenu dealerských cien podľa denného kurzu..
    
 8. Finančné podmienky
  1. Úhrada
   Dátumom úhrady / platby faktúry sa rozumie deň, kedy je čiastka pripísaná na účet distribútora.
     
  2. Kredit limit
   Kredit limit určuje maximálny objem pohľadávok dealera u distribútora. Kredit limit sa určuje na základe predchádzajúcej platobnej disciplíny a jeho finančnej bonity.
     
  3. Splatnosť
   Splatnosť vystavených faktúr je 7 kalendárnych dní. V ojedinelých prípadoch je možné splatnosť predĺžiť. Maximálna povolená splatnosť závisí okrem iného aj na platobnej disciplíne dealera. V prípade, že dealer sa omešká s platbou faktúr, distribútor si vyhradzuje právo splatnosť znížiť opäť na štandartných 7 dní.
     
  4. Finančné náklady
   Distribútor umožňuje rozsiahlejšie financovanie dealerských projektov prostredníctvom predĺženia splatnosti faktúr. Model financovania je založený na oddelení ceny tovaru od nákladov na financovanie jednotlivých obchodných prípadov (predĺžená splatnosť).
     
  5. Penalizácia
   V prípade oneskorenej úhrady faktúry (po termíne splatnosti) zo strany dealera distribútorovi je distribútor oprávnený k penalizácii dealera v zmysle platného Obchodného zákona.
     
 9. Objednávka
  1. E-commerce objednávka
   Tovar je možné objednať prostredníctvom internetovej stránky distribútora ( www.old.market.sk ). Distribútor si vyhradzuje právo na objednávky uskutočnené prostredníctvom internetovej stránky uplatniť špeciálne zľavy alebo ponúknuť týmto spôsobom k odberu tovar, ktorý je pri ostatných formách objednávky nedostupný.
    
  2. Štandartná forma objednávky
   Objednávku je možné zaslať:
   1. e-mailom na adrese hotline@market.sk  alebo priamo na e-mailové adresy jednotlivých obchodníkov uverejnených na internetovej stránke v adresári kontaktov,
   2. faxom na číslo +421 7732 142,  
   3. poštou na adresu Market.sk,
    Objednávky takto odoslané musia obsahovať základné náležitosti:
    1. referenčné číslo objednávky dealera,
    2. kontaktnú osobu,
    3. spôsob prevzatia tovaru (dodania),
    4. popis objednaného tovaru s kódmi podľa aktuálneho cenníka a počty kusov,
   4. Tovar je možné objednať aj telefonicky, ale aj v prípade telefonického objednania je nutné jednoznačne definovať všetky dôležité informácie ako pri písomnej forme objednávky.
      
 10. Doklady
  1. Dodací list
   Distribútor vystaví ku každej dodávke tovaru dodací list, ktorý bude zaslaný spolu s tovarom dealerovi. Na dodacom liste je uvedené množstvo a druh tovaru, záručné lehoty a identifikácia, či daný tovar má registrované sériové číslo.
     
  2. Zoznam sériových čísel
   Distribútor vystaví zoznam sériových čísel, ak daný tovar má registrované sériové číslo. Tento zoznam je nedeliteľnou súčasťou dodacieho listu.
     
  3. Faktúra - daňový doklad, Cash doklad
   Na tovar objednaný u distribútora sa vystavuje faktúra, ktorá obsahuje všetky zákonné náležitosti podľa živnostenského listu dealera, referencie na objednávku delaera, spôsob dopravy a primárny kontakt. Cash doklad sa vystavuje v prípade platby v hotovosti v sídle distribútora a obsahuje všetky náležitosti potrebné pre daňový doklad pri platbe v hotovosti.
   Štandartne sa faktúra odosiela dealerovi s tovarom, pri osobnom prevzatí tovaru dealer dostáva spolu s dodacím listom aj faktúru. Na základe požiadavky dealera je možné faktúru alebo jej kópiu zaslať poštou aj na inú adresu.
     
  4. Dobropis
   1. Tovarový dobropis - vystavuje sa dealerovi v prípade, že došlo k chybnému objednaniu tovaru zo strany distribútora alebo bol dodaný nekompletný alebo poškodený tovar.
   2. Finančný dobropis - vystavuje sa v prípade dodatočných zliav v rámci marketingových akcií vyhlásených distribútorom a za predpokladu splnenia požadovaných kritérií na dostatočnú zľavu.

2. Nákup tovaru

 1. Ponuka
  V prípade rozsiahlejšej dodávky tovaru je možné spracovať individuálnu cenovú ponuku podľa požiadaviek dealera. V odôvodnených prípadoch je distribútor oprávnený za vypracovanie ponuky účtovať poplatok. Poplatok musí byť vopred odsúhlasený dealerom.
    
 2. Objednávka
  1. Objednávka
   Jedným z postupov definovaných vyššie dealer objedná tovar u distribútora. Príjem objednávok prebieha po celú pracovnú dobu distribútora.
   V prípade, že objednávka nepresiahne svojou veľkosťou (finančný objem objednávky bez DPH) minimálnu hranicu pre bezplatné spracovanie (5000,- Sk) dealerovi bude účtovaná čiastka 100,- Sk ako prirážka za podlimitný objem objednávky.
    
  2. Zrušenie objednávky
   V prípade, že dealer je nútený zrušiť objednávku u distribútora, musí tak učiniť písomne, a to e-mailom, faxom alebo poštou. Distribútor si vyhradzuje právo na penále vo výške 10% z objemu objednávky ak zrušenie nastane neskoršie ako 1 deň po objednaní.
     
  3. Pozastavenie odberov (hold)
   Dodávky tovaru pre dealera môžu byť distribútorom pozastavené (tzv. hold) a to v nasledujúcich prípadoch:
   1. Kredit hold - prípad, keď dealer nemá voľný kredit pre ďalšie odbery tovaru. Dealer nestráca poradie na žiadnu zo svojich objednávok. Tovar, ktorý je momentálne na sklade je rezervovaný podľa objednávok pre dealera po dobu 4 pracovných dní. Ak sa tento stav nevyrieši do termínu 4 dní, tovar je uvoľnený pre ďalšieho záujemcu.
    Možnosti riešenia:
    1. Žiadosť o zvýšenie kreditu adresovaná zodpovednému pracovníkovi
    2. Úhrada starších faktúr pred termínom splatnosti

      
   2. Payment hold - prípad, keď dealer má minimálne jednu faktúru po splatnosti dlhšie než 5 dní. V tomto prípade stráca poradie pri všetkých otvorených objednávkach. Nie je umožnené odoberať tovar a ďalšie odbery sú povolené až po úhrade všetkých faktúr po splatnosti.

Distribútor nie je zodpovedný za problémy spôsobené pozastavením dodávok dealerovi
3. Platobný styk

 1. Úhrada tovaru
  1. Platba vopred
   Platba vopred sa uskutočňuje prostredníctvom bankového prevodu na základe zálohovej (proforma) faktúry a týka sa dealerov, ktorí nemajú pridelený limit alebo je ich kredit limit momentálne vyčerpaný. Na tovar je vystavená zálohová faktúra a tovar je rezervovaný pre dealera. Po pripísaní príslušnej čiastky na účet distribútora je tovar pripravený na dodanie. V prípade, že tovar nie je do 5 pracovných dní od vystavenia zálohovej faktúry uhradený, je objednávka zrušená a tovar je voľne k dispozícii ďalším záujemcom.
    
  2. Platba v hotovosti
   Dealer môže tovar uhradiť v hotovosti v mieste sídla firmy pričom obdrží okrem dodacieho listu aj príslušný pokladničný doklad.
    
  3. Platba po dodávke tovaru
   V prípade, že dealer má u distribútora pridelený kredit limit a tento nie je prekročený, je mu pri expedícii tovaru vystavená faktúra s príslušnou dobou splatnosti.
     
 2. Úhrada dobropisu
  V prípade, že dealer má vystavený dobropis od distribútora, započíta sa tento s neuhradenými faktúrami. Pokiaľ v dobe vystavenia dobropisu nemá dealer neuhradené faktúry, čaká sa so započítaním dobropisu až do vystavenia ďalšej faktúry.
    
 3. Kredit limit a penále
  1. Kredit limit
   Distribútor je oprávnený poskytnúť kredit limit dealerov a zaistiť ho bežnými zaisťovacími prostriedkami aby bolo minimalizované riziko platobnej neschopnosti dealera. Nástroje používané na zaistenie kredit limitu:
   1. postúpenie pohľadávky bonitnému subjektu,
   2. zmenkové ručenie, kde ručiteľom je fyzická osoba alebo evidentne bonitný subjekt.
    Bonitu subjektu určuje distribútor.

      
  2. Penále
   Neskoré úhrady faktúr sú distribútorom penalizované penalizačnou faktúrou. Penalizačná faktúra sa vystavuje mesačne v prípade, že v danom mesiaci dealer uhradil aspoň jednu faktúru po splatnosti.
 4. Reklamačný poriadok – vid shop.market.sk

4. Zápožičné podmienky

 1. Zapožičiavanie tovaru
  Zákazníkovi, ktorý má pridelený kredit a nemá pozastavené dodávky tovaru je možné poskytnúť službu zapožičania tovaru na skúšanie a predvedenie koncovému zákazníkovi. Žiadosť o zapožičanie tovaru musí byť písomná a musí obsahovať rovnaké údaje ako pri objednávaní tovaru. Požadovaná doba zápožičky nesmie presiahnuť dobu splatnosti faktúr. Pri preberaní zápožičky zákazník obdrží aj faktúru (daňový doklad) s aktuálnou cenou tovaru. Po korektnom vrátení tovaru bude táto dobropisovaná a zákazník dostane faktúru za prenájom. Distribútor si vyhradzuje právo odmietnuť zapožičanie tovaru alebo skrátiť dobu zápožičky.
    
 2. Vrátenie zapožičaného tovaru
  Zákazník je povinný najneskôr v posledný deň zápožičnej doby tovar vrátiť naspäť distribútorovi na sklad. Na vrátený a nepoškodený tovar bude vystavený dobropis. Pokiaľ zákazník nevráti tovar načas, je povinný uhradiť celú sumu tovaru na základe už vystavenej tovarovej faktúry. Tovar zostáva až do uhradenia vlastníctvom distribútora. Vrátenie tovaru musí byť vždy písomne potvrdené pracovníkom skladu.
    
 3. Nájomné
  Za zapožičanie tovaru je povinný zákazník uhradiť nájomné v nasledujúcich sadzbách:
  1. jednorázová čiastka nájomného - cena tovaru do 25.000 bez DPH vrátane za kus
   ..........500,- Sk
  2. jednorázová čiastka nájomného - cena tovaru nad 25.000 bez DPH za kus
   ..........2% z ceny tovaru
   + denné nájomné..........1,5% z ceny tovaru.

Pri vrátení nekompletného alebo poškodeného tovaru budú zákazníkovi vyúčtované skutočné náklady za opravu resp. kompletizáciu tovaru. Cena práce distribútora na opravách sa stanovuje na 750,- Sk bez DPH za jednu hodinu. Ak je s požičaným tovarom dodávaný aj spotrebný materiál, je zákazník povinný uhradiť nový spotrebný materiál. Nájomné vrátane prípadných nákladov na opravu a kompletizáciu tovaru alebo cena spotrebného tovaru je splatná na základe faktúry vystavenej s bežnou dobou splatnosti.
5. Doprava
Úhrada dopravy

Distribútor hradí dopravu pre dealera za týchto podmienok:

   • Dealer nie je z Prešova a aktuálna fakturácia je v CENNÍKOVÝCH cenách nad 20000,-Sk
   • Dealer je z Prešova a aktuálna fakturácia je v CENNÍKOVÝCH cenách nad 5000,-Sk
   • Dealer má uhradené predchádzajúce faktúry v dohodnutej lehote splatnosti
   • Medzi tovarom nie sú - monitory, UPS a veľké tlačiarne. Za tieto komponenty si dealer hradí dopravu sám. Jedinou výnimkou je objednávka zostavy, ktorej súčasťou je monitor, UPS atď. - vtedy dopravu hradí distribútor.

    

   2Kontaktujte nás
   shopVsup do nášho shopu
   1Vráť sa na úvodnú web stránku

 

Reklama

Reklamno, propagačné predmety-suveniry SLOVAKIA
Ručná výroba keramiky, presnejšie suvenírov z pálenej hliny a ďalších tradičných prírodných materiálov.

Aj tu môže byť Vaša upútavka na tovar alebo služby
Doprajte svojej firme prestýžnu web reklamu na prestýžnej doméne
www.old.market.sk

Sponzorované miesto pre neziskovú organizáciu
Budte prvý, a doprajte si sen "web reklami" na prestýžnej dómene
www.old.market.sk

Reklama v časopise marketSK
Inzerujte v novinach ktoré zdarma dostavajú Vśetky velké firmy na Slovensku.

Ponuka

 

Ručný označovač cien dvojradový, je určený pre označovanie cien do obchodných prevádzok

Vhodné na značenie cien v Sk aj v EUR + písmená. Ručný označovač cien dvojradový, je určený pre označovanie cien do obchodných prevádzok. Vhodné na značenie cien v Sk aj v EUR.  Obe riadky sú číselné + označenie Sk, EUR.

 

 

 

Sada 2 SIM 1 je zariadenie, pomocou ktorého môžete vložiť až dve SIM karty do jedného telefónu

Môžete tak ľahko z Vášho telefónu spraviť telefón pre dve SIM karty. Okrem toho Vám 2 SIM 1 karta umožní i manipulovať s týmito dvomi SIM kartami, čo napríklad znamená, že dovolí používateľovi prepínať medzi dvomi číslami alebo mobilnými sieťami.

 

 

Plazmová lampa s modrým efektom - plazma 508a MAXI guľa

Plazmová lampa so super veľkou sklenenou guľou. Vo vnútornej časti sa neustále prejavuje plazmová aura – efekt je veľmi príjemný na relaxáciu, a po jej dotknutí sa hneď plazmové svetlo začne meniť, jedná sa o veľmi neobvyklý efekt ktorý riadite len vy pohybom rúk...
Celková výška lampy je 29cm.

 

Rádio FM vysielač v digitálnej HI-FI stereo kvalite.

MP3-MP4 Vytvorte si svoje vlastne rádio a vysielajte v digitálnej HI-FI stereo kvalite.
FM Transmitter Digital STEREO Vám hudbu z MP3 prehrávača prenesie vzduchom do Vášho autorádia.
Dané zariadenie prenáša z Vášho MP3 prehrávača alebo počítača stereo hudbu do Vášho autorádia, alebo prijímača doma v byte a to v stereo kvalite.

 

Termostat AURATON 2020, programovateľný termostat s rozlíšením 0,25°C

NOVINKA !!!   Meranie teploty s rozlíšením 0,25°C, samostatné programovanie soboty a nedele, osem teplotných úrovní, počítadlo prevádzkových hodín kotla, programovateľná hysterézia, econo časovač, temperovací režim, krok programovania času je 1 minúta.

 

Detektor na odhalenie bezdôtových kamier a ploštíc AJ-01CD

Detektor ktorý vám pomôže odhaliť skryté sledovacie zariadenia ako napríklad bezdrôtové kamery prípadne ploštice. Zariadenie je miniatúrnych rozmerov a dá sa nosiť ako kľúčenka. Spoľahlivo detekuje frekvencie od 900MHz do 2400MHz. Výrobok je vhodným darčekom a prestíž v odhaľovaní frekvenčného žiarenia v miestnosti.a.

 

Bezdrôtová miniatúrna farebná kamera AJ-007S

AJ-007S je špionážna kamera s PINHOLE objektívom ktorý má priemer len 2mm tým pádom sa výborne uplatní napríklad na sledovanie rôznych priestorov cez malý otvor. Rozmery tejto kamery sú 2x2x2 cm.

 

Rádiostanica Alinnco DJ-S45CQ. Vysialcí dosah až 20km

Novinka medzi PMR/LPD rádiostanicami, uvedená na trh v máji 2006. Prevádzka rádiostanice je bez poplatkov a zvláštnych licencií.

 

 

Ponuka

Ponuka do vypredania slov !!! Máte záujem o doménu III rádu www.firma.market.sk ???

Nedajte sa predbehnúť ! Nutné zaslanie kópie živno-listu a doména zhodná z Vašou firmou je Vaša.

Píšte na mail@market.sk

www.Mercury.market.sk
www.tesco.market.sk
www.nieco.market.sk
ALEBO ?
www.Super.market.sk
www.shop.market.sk
www.Wan.market.sk
www.Art.market.sk
www.Drogeria.market.sk
 
 
Copyright © 2oo7 Market.sk | All right reserved | valid XHTML 1.0, css2 | pagerank 4 | Sitening 90