Tovarové špeciality na Slovenskom trhu

Bezdrôtové špionážne kamery, špeciálna špionážna a zabezpečovacia technika

Téma: Obchod

Bezdrôtové kamerové systémy na dozor a ochranu pre políciu, alebo súkromných detektívov. Systémy je možné použiť aj pre vlastnú potrebu na stráženie detí, poprípade na špehovanie priestorov, no všetko závisí od zákonov v danej krajine, kde je zariadenie nainštalované. Bezdrôtové kamery môžete ukryť do steny, poprípade hračiek alebo nábytku, taktiež ponúkame skryté kamery v okuliaroch, alebo kamery ako skrutky na zariadení.
Novinka na našom trhu je kamera ako gombík na kabát, kde zariadenie môže bezdrôtovo priamo vysielať video a audio signál na monitor, poprípade namiesto VF vysielacia použiť SD záznamové zariadenie MP4

Tovar je možné zakúpiť: www.Shop.Market.sk

SPY SHOP SLOVAKIA - Wholesale security system

Detektor na odhalenie bezdôtových kamier a ploštíc AJ-01CD

Cenová akcia: 980,-Sk

Detektor ktorý vám pomôže odhaliť skryté sledovacie zariadenia ako napríklad bezdrôtové kamery prípadne ploštice. Zariadenie je miniatúrnych rozmerov a dá sa nosiť ako kľúčenka. Spoľahlivo detekuje frekvencie od 900MHz do 2400MHz. Výrobok je vhodným darčekom a prestíž v odhaľovaní frekvenčného žiarenia v miestnosti.

SPY SHOP SLOVAKIA - Wholesale security system

Rádiostanica ALINCO DJ-S45CQ, skener na odpočúvanie skrytého mikrofónu

Cenová akcia: 4 790,-Sk

Novinka medzi PMR/LPD rádiostanicami, uvedená na trh v máji 2006. Prevádzka rádiostanice je bez poplatkov a zvláštnych licencií. Pre rádioamatérov je možné rozšíriť kmitočtové pásmo na 420-470MHz. Výkon 500mW (exportná verzia 2W).

SPY SHOP SLOVAKIA - Wholesale security system

Inteligentný sieťový security video server MPEG-4

Cenová akcia: 13 800,-Sk

Novinka na jarnom trhu 2007.

Je schopný prenášať obraz a zvuk aj na mobilný telefón v sieti 3G. Vyrába sa ako externé zariadenie ( na prenos a záznam obrazu a zvuku už nepotrebujete PC ). Zariadenie slúži predovšetkým na monitorovanie a ochranu majetku, no nie je problém využiť ho aj na mobilné monitorovanie a odpočúvanie. Umožňuje monitorovanie a vysielanie audio a video vstupov pomocou TCP/IP protokolu na Internet alebo Intranet.

Tovar je možné zakúpiť: www.Shop.Market.sk

SPY SHOP SLOVAKIA - Wholesale security system

Najmenšie DVD monitorovacie digitálne záznamové zariadenie s micro kamerou

Cenová akcia: 58 700,-Sk

VER - PROFI: Extrémne malý mobilný digitálny videorekordér a video web server, videokompresia MPEG-4, TCP-IP protokol, 128MB Flash (rozšírenie do 1GB) záznam 20 sním/sek, kapacita záznamu 256MB, 1 x vstavaná ( 1x volitelná na objednávku ) CCD FB pinhole kamera 56stup. 0,5Lux/F1.2, rozlíš. 640x480, 4 x externá kamera, detekcia pohybu 3 vstupy/výstupy, video výstup na vstavaný LCD alebo externý monitor, USB, napájanie 3,7V1500mA, adaptér, rozmery 85x55x22mm, 200g vrátane batérie, -20 až +50°C + audio vstup/výstup, bluetooth

Podrobnosti o SPY DVR pre utajené nahrávanie

Komunikačný modul pre Registračné pokladnice Euro-1000 + softvér k tomu !

Cenová akcia: 1 260,-Sk

Ak potrebujete modemovú komunikáciu s registračnou pokladnicou Euro-1000, ponúkame Vám jednoduché, lacné a zároveň spoľahlivé riešenie pre svoju predajňu. Komunikačný externý modul CM-1000, plus kabeláž pre prepojenie. K modulu dostanete program Eurosoft. Pred komunikáciou je potrebné prepnúť pokladnicu do režimu "X" a stlačiť tlačidlo "Storno".

Len do vypredania zásob.

Tovar je možné zakúpiť: www.Shop.Market.sk

Plazmová lampa so zeleným efektom MAXI guľa

Cenová akcia: 900,-Sk

Plazmová lampa zo super veľkou až 20cm sklenenou guľou. Vo vnútornej časti sa neustále prejavuje plazmová aura – efekt je veľmi príjemný na relaxáciu, a po jej dotknutí sa hneď plazmové svetlo začne meniť, jedná sa o veľmi neobvyklý efekt, ktorý riadite len vy pohybom rúk... Celková výška lampy je 27cm, a obvod gule je 63 cm.

Plazmové efekty tiež reagujú na zvukové efekty, svetlo pulzuje podľa rytmu hudby.

Tovar je možné zakúpiť: www.Shop.Market.sk

PREHĽAD PLAZMOVÝCH LÁMP

Naši zákazníci platia cez:

A čo Vy ? Radi Vam pomôžeme umiestniť na Vaše web stránky platobné systémy.

SPY SHOP SLOVAKIA - Wholesale security system

KAMERY - špionážne · ODPOSLUCH - ploštice · PRIJÍMAČE k plošticiam - ochrana...

Téma: Tovar

Základné typy ofenzívnych odpočúvacích prostriedkov: Miniatúrne rádiové vysielače štenice, bezdrôtové mikrofóny, ktoré môžu byť inštalované aj v mobilných telefónoch. Ich nasadenie je veľmi operatívne, ľahké a preto najčastejšie. Odpočúvanie a ochrana: Behom posledných rokov sa vo svete predalo veľa odpočúvacích zariadení - dovoľujeme si odhadnúť za niekoľko miliárd dolárov. Je záujem predovšetkým o informácie. Foriem odpočúvania je veľa, sú závislé na používanej technike a odborné úrovni toho, kto odpočúvanie vykonáva. Najviac používané je odpočúvanie rádiovou VF cestou. Čo to vlastne znamená ? Pomocou malého vysielača ukrytého v miestnosti sa prenáša hovor z tohoto priestoru do okolia, kde je prijímaný. Tieto vysielače môžu byť skryté v tzv. kamuflu, treba obraz, kalkulačka, obal na okuliare, alebo v múre, nalepené na skrini, pod stolom atď. Z hľadiska získavania informácií sú tieto zariadenia najviac používané a bohužiaľ vzhľadom k svojej veľkosti, nezávislosti na vlastnom zdroji a neľahkej odhaliteľnosti sú najviac nebezpečné.

SPY SHOP SLOVAKIA - Wholesale security system

Ručný označovač cien dvojradový, je určený pre označovanie cien do obchodných prevádzok

Cena jednoradový: 950,-Sk ; dvojradový: 1 986,-Sk ;

SPY SHOP SLOVAKIA - Wholesale security system

Micro camera v podobe kabatoveho gombika alebo šrubky

Cenová akcia: 4 590,-Sk

Imitácia skrutky, gombíka kamery, AJ-SC01 výstup obraz a zvuk.

Tato kamera je najmenšia na európskom trhu. Pripnite si ju na kabát, či nábytok, alebo hocikde, má schopnosť zvukového aj obrazového záznamu. S kamerou zaobchádzajte starostlivo, aby Vám splnila vaše očakávania. Ku kamere je možné dokúpiť aj VF časť, to jest signál budete môsť prííimať na diaľku, bez káblov a koaxiálov.

Kamera sa dá priamo napojiť na TV, prípadne na nahrávacie zariadenia.

SPY SHOP SLOVAKIA - Wholesale security system

Zosilňovač GSM signálu. Tam kde sa stráca signál pomôže len zosilovač GSM

Cenová akcia: vid šhop

Nemáte GSM signál, no vo vašej blízkosti sa dá signál zachytiť, môžete pre jeho zosilenie použiť aktívny zosilňovač GSM signálu.

Zariadenie pre zosilnenie signálu je duplexný zosilovač v pásme 900MHz. Tento GSM zosilovač signálu nazývaný tiež prevodník GSM signálu (prevádzač GSM) je vhodný pre miesta v budovách, kde nie je GSM signál, alebo je nedostatočný ( garáže, pivnice, horské hotely ) no mimo budovy ( strecha ) je signál aspoň dostatočný. Zariadenie dodávame vrátane vonkajšej a vnútornej antény a taktiež vrátane sieťového adaptéra.

SPY SHOP SLOVAKIA - Wholesale security system

Vlastný elektronický obchod "firma.market.sk"

Téma: Obchod

Chceli by ste prevádzkovať svoj vlastný elektronický obchod, ale neviete ako na to ?

Pripravili sme pre vás mimoriadnu ponuku prevádzkovať váš internetový obchod pod doménou www.vasafirma.market.sk

Máme pre Vás pripravený softver pomocou ktorého Vám pripravíme kompletný online obchodný dom na Internete, bez potreby náročného obslužného personálu. Poskytuje jednoduché a intuitívne ovládanie pre klienta ako aj pre administrátora obchodu. Jednoducho vyberte si z ponuky slov, aby Vás niekto nepredbehol. Samozrejme k danej doméne III. úrovne ponúkame web hostig + komplexne služby podľa požiadaviek ! ( mail, php, ftp...reklama na doméne market.sk) Kontaktujte nás...

SPY SHOP SLOVAKIA - Wholesale security system

Ovládajte svoju elektroniku mobilným telefónom na diaľku (počítače, kúrenie, osvetlenie)

Cenová akcia: 12 900,-Sk

GSM RELÉ 230V ovládané cez GSM telefón.

Novinka na Slovensku: Zariadenie umožňuje ovládať elektrický spotrebič zapínaním, alebo vypínaním napájacieho spotrebiča 230 V / 50 Hz, 10 A/. Ovládanie prebieha pomocou štandardných SMS správ. Do zariadenia sa iba vloží SIM karta ľubovoľného operátora. To jest nie je problém Vám pred odchodom na chatu zapnúť na diaľku kúrenie alebo zapnúť kávovar. A čo takto resetovať server?

GSM RELÉ je vybavené magnetickým kontaktom, je možné ho použiť tak ako spätný dverový ALARM.

SPY SHOP SLOVAKIA - Wholesale security system

REKLAMNO PROPAGAČNÉ PREDMETY - suveníry o Slovensku.

Téma: Prezentácia na Slovensku

Kompletná ponuka suvenírov a darčekov na Slovensku, určených pre veľkoobchod i konečných spotrebiteľov.

Pre obchody so suvenírmi a darčekovými predmetmi, informačné centrá, turistické strediská, hotely, penzióny, ubytovacie zariadenia, reštaurácie a iné inštitúcie. Všetky prezentované výrobky, ktoré sa nachádzajú na tejto web stránke sú vyrábane ručne v umeleckom duchu s celosvetovým charakterom SLOVAK HAND MADE PRODUCT. Venujú sa ručnej výrobe keramiky, presnejšie suvenírov z pálenej hliny a ďalších tradičných a prírodných materiálov. Snažia sa nadväzovať našimi výrobkami na typické slovenské motívy, ktoré sú nezameniteľnými symbolmi slovenskej kultúry a tým prezentovať naše „Malé Veľké Slovensko“. Špecializujú sa na sezónnu a príležitostnú keramiku, darčekové predmety a suveníry zhotovované na zákazku pre hotely, penzióny, turistické strediská i firemné darčekové predmety. Čítaj viac REKLAMNO PROPAGAČNÉ PREDMETY

SLOVAK HAND MADE PRODUCT

Chcete vlastniť a používať vlastnú doménu?

Kúpte si preferovanú na domene www.nieco.market.sk

Téma: Domeny

Doména je vlastná internetová adresa pod ktorou Ťa uvidí celý svet.

Každý má svoj osud vo svojej ruke ! Len na Tebe záleží, či to využiješ, alebo nie ! Dnes je už nutnosťou pre každú spoločnosť, ktorá nechce vypadnúť z ekonomickej súťaže, vlastniť internetovú stránku. Podľa odborníkov do roku 2010 bude mať aj najmenšia predajňa aspoň jednu.

Ak budete mať názov stránky www.tessco.market.sk, Vaša e-mailová schránka bude napr. tessco@market.sk. Z toho je hneď vidieť, že majiteľ pozná a používa najnovšie internetové techniky. Aj na internete sa kladie veľký dôraz na prvý dojem. Že to znie oveľa lepšie ako riaditel@fremail.com ?

Napíšte nám o čo máte záujem a dohodneme sa.

SPY SHOP SLOVAKIA - Wholesale security system

Miniatúrna farebná bezdrôtová kamera

Cenová akcia: 3 359,-Sk

Miniatúrna farebná kamera so zabudovaným vysielačom.

Toto zariadenie sa výborne uplatní napríklad ako skryté sledovacie zariadenie nakoľko jeho rozmery sú len 2 x 2 x 2 cm. Dosah signálu z kamery je do 150m na voľnom priestranstve a 20-30m v zastavanom priestore.

Jednoducho najmenšia Obraz z kamery sa dá veľmi jednoducho sledovať na televíznom prijímači, prípadne nahrávať na videorekordér. Súčasťou dodávky je aj prijímač, AC/DC adaptér. Táto kamera nemá výstup AUDIO, VIDEO – cinche, ale len napájací konektor, signál je prenášaný len cez VF časť na ktorý sa napojí Audio/Video monitor. ( Kamera AJ-007S má zvlášť aj výstup na pripojenie AUDIA a VIDEA samozrejme + napájací kábel!)

Ako to pracuje ? Jednoducho. Máme prímač a kameru. Príjmač zapojíte do televízora a pripojíte zdroj energie do kamery. Kamera potom vyšle paket informácii ako video a zvuk cez VF spektrum do Vášho príjimača. Jediné, čo musíte urobiť je prepnúť Váš televízor do AV režimu a máte k dispozícii plne farebné video a zvuk z kamery.

SPY SHOP SLOVAKIA - Wholesale security system

Špionážny maskovaný objektív v tvare kabátového gombíka

Cenová akcia: 1 090,-Sk

Tento špeciálny maskovaný objektív v tvare kabátového gombíka je možné vmontovať do hociktorej ponúkanej kamery...

SPY SHOP SLOVAKIA - Wholesale security system

Kamera vonkajšia farebná pre nočné videnie

Cenová akcia: 3 590,-Sk

Kamera IR-915A pre vnútorné alebo vonkajśie použitie + 18 IR infra diod s vyšším výkonom. Snímací čip 1/3" SONY CCD Rozlišenie 420 TV riadkov, video vystup cinč. Kamera je stabilná pre dlhodobé používanie.

SPY SHOP SLOVAKIA - Wholesale security system

Prenosná registračná pokladnica Euro-500 T

Cenová akcia: 14 490,-Sk

Prenosná registračná pokladnica so širokými možnosťami využitia. Malá prenosná pokladnica Euro-500 HANDY patrí do rodiny prenosných registračných pokladníc Euro.

Len do vyčerpania zásob !

SPY SHOP SLOVAKIA - Wholesale security system

Technické novinky u nás

Externá čítačka kariet 19 v 1, USB 2.0 Hi-Speed. Mimoriadna rýchlosť pri kopírovaní fotografií, hudby, videa a dát medzi pamäťovou kartou a počítačom.

Len do vyčerpania zásob !

Cena: 390,-Sk

Rádiostanica Alinnco DJ-S45CQ. Vysialcí dosah až 20km

Novinka medzi PMR/LPD rádiostanicami, uvedená na trh v máji 2006. Prevádzka rádiostanice je bez poplatkov a zvláštnych licencií. Pre rádioamatérov je možne rozšíriť kmitočtové pásmo na 420-470MHz.

Cena: 4 790,-Sk

Zariadenie k operatívnemu odhaleniu odposluchových vysielačov - ploštic. Možnosti použitia:

- odhalenie a vyhľadanie rádiového vysielača
- kontrola mobilných telefónov proti
   permanentnému odposluchu
- kontrola elektronických prístrojov
- detekcia impulzných vysielačov
- meranie nežiadúcich vyžarovaní
- automatická ochrana kancelárie

Cena: viď shop

Zaujímavosti zo sveta

Sprint BlackBerry 7130e Review
Posted on Mon, 14 Aug 2006 08:54:00 CDT

Pioneer DV-490V HDMI DVD Player Review
Posted on Fri, 11 Aug 2006 13:00:00 CDT

Pioneer Inno Review
Posted on Tue, 8 Aug 2006 06:00:00 CDT

Altec Lansing AHP612 Wireless Stereo Headphone Review
Posted on Wed, 2 Aug 2006 05:00:00 CDT

HP LP2465 24 Inch LCD Monitor Review
Posted on Sun, 30 Jul 2006 06:00:00 CDT

Počúvajte o čom druhí hovoria

Osobný zosilovač zvuku pre možné odpočúvanie, špehovanie.

SPY007 - Spy Ear SP-E01 – odpočúvanie, špehovanie
Zosilovač zvuku je vhodný na zvukove odpočúvanie miestnosti. Princíp spočíva v snímaní zvuku z okolia a jeho následné zosilnenie.

Cena: 390.-Sk

Art market - server o umení

Video karta pre 4-8 kamier

Medzi prednosti daného systému patrí predovšetkým fakt, že za veľmi priaznivú cenu získate plnohodnotný kamerový bezpečnostný systém zo všetkými nad štandardnými funkciami :

Detekcia pohybu v obraze.
Vzdialený prístup pomocou klienta alebo cez web stránky pomocou Internet Explorer. Nastavenie parametrov obrazu pre každú kameru zvlášť. Konverzia záznamov do *.AVI súborov. Podpora ovládania HIGH SPEED DOME kamier po RS-232. Plánovač nahrávania.

Systém pozostáva z digitalizačnej karty a programového vybavenia. Presahuje možnosti tradičných analógových videoprepínačov, multiplexerov a pomalobežných videorekordérov. Systém pri zachovaní vysokej rýchlosti zobrazovania snímok umožňuje pripojiť až 16 kamier. Zároveň ponúka nahrávanie vysokokvalitného digitálneho videa, diaľkové sledovanie kamier, videoarchiváciu a multi-kamerový monitoring.

Cena: 5 800.-Sk

DOMENY na predaj

Dnes aj slova majú cena zlata a ich cena stale stúpa.

Vyberáme pre Vás exkuzívne Slovesnké domeny pre možný predaj. V pripade zaujmu nás kontaktujte shop@market.sk.

Názovcenová relácia
www.booble.sk8100,-EUR
www.hocico.sk9700,-EUR
www.konkurzy.sk6900,-EUR
www.mp4.sk7800,-EUR
www.walmart.sk12800,-EUR
www.alibaba.sk12800,-EUR

Dlhodobý prenájom domen:

Názovpoplatok na desaťročie
www.onicom.sk1200,-EUR
www.korupcia.sk3500,-EUR
www.oscommerce.sk3900,-EUR
www.pop.sk3000,-EUR
www.premier.sk3900,-EUR
www.technika.sk3800,-EUR
www.1000000.sk4100,-EUR

Poplatok je možné hradiť aj štvrtročne.
Dómenu nie je možné zakúpiť iba prenajať.

Aj keď mnohých odrádza prenájom domény, svoj kamenný obchod majú 80% podnikatelov taktiež len v prenájme. Takže je to zhodné ako u nás.

Technické novinky vo svete

Strelný mobilný telefón ?

Pod krytom mobilu je ručná krátka strelná zbraň schopná vystreliť 4 náboje krátko po sebe stlačením štandardných tlačítok na mobile.

Podľa európskych policajných služieb ide o alarmujúci moment, nakoľko policajti budú zrejme nútení tasiť zbraň pri každom pokuse kontrolovanej osoby vytiahnuť mobil.

Tieto "mobily" sú nerozoznateľné na pohľad. Iba v ruke človek pocíti, že sú o poznanie ťažšie ako obvyklé mobily.
Video ukažka

Sledujte leteckú prevadzku na svojom monitore.

SBS-1je letecký príjimač pre mód-S/ADS-B vysielaný na kmitočte 1090MHz. Tento špeciálny príjimač zachytáva majaky dopravnych lietadiel ako sú: pozícia, letová hladina, identifikácia, dráhy letu...

Z dodávanym softwerom sú dáta spracované a v grafickoma tabulkovom formáte zobrazujú aktuálnu dopravnú sitiáciu vo vašom regione va max vzdialenosti cca 400km. Na danú vzdialenosť majú hlavne vpliv okolné miestne podmienky.

Cena: nestanovená

Registračná pokladna ?

Ani to nie je pre nás problém a to za ceny ktoré na Vás určite zapôsobia.

Cena: 14 490,-Sk

Car Rearview Camera

Product Name: Car Reverse Camera
Product No.: AV-580
Packing.: 1 set.box, 10sets.ctn
Product size(Wx HxD): 249X102X16(mm)
Color: black , gray
Weight: 1.25kg , set
Ctn size: 35.5x42.9x32.4cm
N.W G.W: 12.5 , 1 5.5kg (10 pcs. Box
Function:

 • 5.8 inch TFT LCD
 • New sharp panel TFT-LCD monitor
 • NTSC , PAL system
 • 16:9 mode
 • Brightness , contrast , colour adjustment
 • Operation is display on screen by OSD menu
 • Video: one video connect with VCD, DVD
 • Angel:H:120, VL 90, Lightness:350 Contrast: 200
 • Another video contect with 300 K resolution camera
 • Full function remote control

Button camera with AV Rec.

Button camera with AV Recorder (AJ-BTR01) Description:

The World's Smallest audio Video recorder with Button shape camera for hidden AV recording. Connect the button camera directly with our AV recorder, no external power needed for the camera. super crisp real time audio video recording with date and time stamping. Specially designed for Law enforcement agencies for their hidden investigation. This amazing device is ideal for covert or spy operations. No Extra power for camera

Features:

 1. Smallest size of audio video record only 90X65X20mm
 2. Special design for evidence collection.
 3. Real time recording with date and time stamping.
 4. Smallest Button shape camera with hidden AV recording.
 5. No moving parts, inside SD / MMC card slot.
 6. Great for investigation or surveillance.
 7. No extra power needed for camera.
 8. Play and record all kind of MP4 movies.
 9. Play and record Mp3 songs.
 10. Built in 128/256/512 MB memory. (1 GB optional SD longer recording).
 11. 1GB SD card (not included) can record 4 hours of audio video.
 12. No installation just plug and play.
 13. 10 Pcs. extra matching Buttons are included for the whole shirt.
 14. 2 pcs. Changeable Rechargeable battery included.
 15. Built in speaker + fashionable Earphone.
 16. Built In microphone in camera for audio recording.
 17. 2.5" LCD display with On Off switch ( LCD can be turn off during spy recording)
 18. Connect on personal computer with USB port for download footage for editing or email.
 19. Can use Nokia 3310 battery for AV recorder

Copyright © 2oo7 Market.sk | All right reserved | valid XHTML 1.0, css2 | pagerank 4 | Sitening 90